AKUTOL Spray Akutol STOP Spray DUOPACK 2x60 Ml

AKUTOL spray Akutol STOP spray DUOPACK 2x60 ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o kůži
Dodavatel:Akutol
Cena:195 Kč
AKUTOL spray Akutol STOP spray DUOPACK 2x60 ml 4 (80%) 17 hodnocení

Speciální balení obsahuje přípravek Akutol spray a Akutol Stop spray.Akutol spray je plastický obvaz na bázi akrylátového kopolymeru, který slouží k rychlému ošetření oděrek a drobných ran (v domácnosti, při zahradničení, při práci v zemědělství nebo při sportu). Po nanesení vytváří vodě odolnou ochrannou vrstvu, zabraňuje přístupu mikroorganizmů ze zevního prostředí. Zasychá již do 2 minut. K odstranění obvazu dojde samovolně po 3-4 dnech postupně, probíhajícím zeslabením plastické vrstvy jejím odíráním při běžně prováděných činnostech.Akutol Stop spray je zastavovač krvácení obsahující bylinné složky (aloe, rakytník, heřmánek, měsíček). Mořské a bylinné složky ránu zklidní a hydratují. Přípravek slouží k ošetření drobných povrchových poranění. Vytváří nad poraněním práškovou vrstvu, která z poraněného místa absorbuje krev za vzniku chladivého hydrogelu.


 • Herbacos Calcium panthotenát mast 100ml
  Herbacos Calcium panthotenát mast 100ml

  Mast Calcium Panthotenát účinně promašťuje kůži, působí na drobná, špatně se hojící poranění, popáleniny, odřeniny a trhliny. Mast..

  109 Kč
 • DR.DUDEK Měsíčková mast tradiční 50 ml
  DR.DUDEK Měsíčková mast tradiční 50 ml

  Měsíčková mast Dr.Dudek je tradiční mast z měsíčku lékařského, která má univerzální účinky na téměř jakékoli kožní potíže...

  85 Kč
 • Molusk sol.3g
  Molusk sol.3g

  Molusk sol.3g je kožní roztok účinný proti moluskám. Molusky jsou nakažlivé kožní onemocnění vyvolané infekcí virem ze skupiny poxviru..

  365 Kč
 • Rosen Pinio-Nasal nosní mast 10g
  Rosen Pinio-Nasal nosní mast 10g

  Pinio-Nasal nosní mast s éterickými oleji je určena k ošetření pokožky nosu a jeho okolí. Usnadní normální funkci dýchacího systému...

  85 Kč
 • KAdermin krém 15 ml
  KAdermin krém 15 ml

  KAdermin krém se doporučuje k ošetření lehkých poranění, řezných ran, lehkých popálenin a odřenin (například škrábanců). KAdermin..

  249 Kč
 • Calcium pantothenicum krém Generica 30g
  Calcium pantothenicum krém Generica 30g

  Calcium pantothenicum je regenerační krém, který podporuje obnovení poškozené pokožky, hojí drobná poranění a zklidňuje podrážděnou..

  55 KčObjevte: Přípravky na ošetření kůže V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o kůži je možné objevit spray!
© 2021 Kontakt